pondělí 26. června 2017

Birds of ParadiseNikdy neříkejte své přání nahlas, protože by se vám mohlo splnit... Tak by se dal shrnout příběh o tomhle novém "koni" v naší kočárové stáji. :) Faktem je, že článek s recenzí kočárku Cybex Priam je dosud bezkonkurenčně nejpopulárnější na našem blogu a protože od doby, kdy jsem ho sepsala uplynulo už 8 měsíců, Matyáš přesedlal do sportovní korby a dotazy na něj dostávám stále, rozhodla jsem se sepsat další dojmy.
Nejčastější věcí, která se řeší v cybexové skupině na facebooku je podvozek, co projede, jestli je dostatečně terénní, jak je to s odpružením, která kolečka a proč. Mám loňský model podvozku a pravdou je, že odpružení se mi zdálo nedostatečné a považovala jsem to za největší minus, nicméně i tak s ním jezdím po kočičích hlavách o sto šest, u rodičů na vesnici s ním drandíme po louce při procházkách se psem a dítě vypadá spokojeně, navíc Cybex neustále pracuje na inovacích, takže nový model podvozku už má viditelně odpružená všechny 4 kola a dá se dokoupit nasazovací osa na předek a vyměnit tak malá kolečka za velká. 
Dalším obrovským plusem je dlouhá hluboká korba, Matyáš si dává se sezením načas, takže ještě v 9 měsících jezdil v hluboké, byl tam spokojený, takže jsem do sportovní nepospíchala. Konkrétně je délka téměř 80 cm, konkureční kočárky, které mi na prodejně měřili, měly třeba pouhých 63 cm a to už je znatelný rozdíl. Obě korby mají nastavitelnou stříšku a v prodloužené poloze nemám problém ani s pozdním odpoledním sluncem. Hlavní výhodu sportovní korby vidím v možnosti polohovat do úplného lehu (nejedná se o polohu na fotkách), ve které Matyáš rychle usíná. 
Priam je lehký, skladný a nejednou jsem ocenila prostorný koš nebo skvělou polohovatelnou autosedačku, z které se nám teď nebude lehce přesedat. Baví mě, že díky rozpoznatelnosti kočárku jsme my - jeho majitelé určitá (možná trochu crazy) komunita lidí, která se zdraví a nejednou jsme se s náhodnými kolemjdoucími s Priamem dali do řeči... :) 
Marně přemýšlím o nevýhodách, snad vyšší pořizovací cena, ale v rámci kvality zpracování a použitých materiálů naprosto odpovídající.  
Máte dotazy? Nebojte se zeptat!      

stroller - Cybex Priam
hat - Tonak
leather jacket, shoes - F&F
jeans - Topshop
shirt - Zara
sunglasses - Dior
                                                                                                  

Žádné komentáře:

Okomentovat