středa 26. dubna 2017

Me & my boy8 hodin večer, dítě v limbu a mně začíná druhá směna. Měla bych vydrhnout sprcháč, ale ten ještě chvíli počká. Vy jste se ostatně taky načekali... Poslední dobou si totiž připadám všelijak, jen ne inspirativně a blog by, alespoň podle mě, inspirovat měl. :)
Protože se do obchodů nedostanu zdaleka tak často jako dřív, nakupuji hlavně on-line a kvantitu se snažím nahrazovat kvalitou, nenakupuji spontánně, ale snažím se každý nákup nejdřív promyslet. Jako třeba tuhle čepici od Acne Studios, z jejíž ceny by babičku nejspíš omyli, ale je ze 100 % vlny a je to přesně ten kousek, který vidíte na oblíbené zahraniční blogerce a zkrátka se do něj zblázníte.
A pak ty conversky, moje první v životě, které jsem poprvé uviděla v časáku, jsou bílé a celokožené <3, takže když jsem je objevila ve slevě, nedalo se nic dělat, přestože jsem v šetřícím módu, protože rodičovský příspěvěk, že jo. Batoh od nejlepší Alexmonhart, jehož cena je teď víc než dvojnásobná oproti ceně, za kterou jsem ho kupovala, takže taková česká birkinka. :) I když je teď nový model podstatně vytuněnější, tak mě tenhle stařičký prototyp baví víc. A v neposlední řadě plisovaná sukně na gumu. Nejoblíbenější kus oblečení během těhotenství, takže pokud jste v očekávání nebo se na něj chystáte, nesmí vám chybět! P.S. Nejhezčí doplněk je samozřejmě Matyáš, který se při focení rozhodl, že "baby nebude sedět v koutě" (čti ležet v kočáru) a tak nám nezbylo nic jiného, než ho zapojit. :)

 


beanie - Acne Studios
sunglasses - Dior
backpack - ALEXMONHART
skirt - H&M
T-shirt - Zara
leather jacket - F&F
sneakers - Converse
watch - Triwa

Žádné komentáře:

Okomentovat