sobota 26. listopadu 2016

Milý Ježíšku...První advent je tu a s ním černý pátek a slevy a šílenství vánočních nákupů. Proto jsem připravila svůj seznam přání pro inspiraci. Jak jsem psala v minulém příspěvku, nechci utrácet bez rozmyslu, proto všechny věci, které tu vidíte, mám v hlavě už dlouho a tři z nich už mám dokonce doma. 

Váza Omaggio Silver - ikonická dánská ručně malovaná váza, která se stala kultovním pojmem nejen mezi bytovými designéry. Miluju čerstvé květiny a v téhle váze dostanou nový rozměr. 

Pohorky Kotaar - "česká pohorka do mokra i do horka" tak zní oficiání popis. Každopádně po ostudě v Tatrách, kdy jsme šli tůru v teniskách, málem se přizabili a byli za dobré exoty, jsem se rozhodla, že potřebuju pořádné boty. I na zimní procházky s kočárem asi úplně nevystačím s kotníkovými perky. A protože nechci žádné outdoor hrůzy z Číny, Kotaary jsou jasnou volbou. Jsou ručně vyráběné zlínskými ševci a model pochází z tradiční turistické obuvi, která se ve Zlíně vyráběla. Navíc si k nim můžete vybrat rovnou dvoje barevné tkaničky! :)

Vlněná vesta ODIVI - 100% vlněná vesta od české návrhářky Ivy Burkertové, zkoušela jsem si jí a je to láska... 

Kulich YOUNGPRIMITIVE - protože zima, protože kulich, protože růžový a hlavně protože "made in czech republic". Mají super kolekci i pro nejmenší primitivy, tak určitě mrkněte! 

Hodinky Triwa - kovové hodinky potřebuji už dlouho a původně jsem chtěla Marc by Marc Jacobs, jenže zklamala jejich (ne)kvalita, proto je na wish listu nahradily tyhle švédské krásky. Věřím, že se stanou mým parťákem, bez kterého se neobejdu. 

Paletka Urban Decay - nová paletka matných očních stínů Naked ve které mě baví všechny odstíny. Mám její malou základní ségru a používám jí pořád. Stíny dlouho vydrží, mají bohatou barvu a lehce se roztírají do ztracena. 

Kuchařka Lehká kuchyně - „Celý život jsem na dietě a vlastně nevím na jaké. Mám nadváhu prolínající se s obezitou a strašnou chuť s tím něco udělat. Nejde ale o dietu, která jednou skončí, jde o způsob, jak to vyřešit z gruntu. Rozhodl jsem se napsat knihu o rozumném jídle, bez gastronomické hysterie a zdraví nebezpečných experimentů. Lehká kuchyně je o tom, jak vařit zdravě (raději bych řekl rozumně) a se zachováním toho, co mě na gastronomii nejvíce vzrušuje a proč ji mám rád – skvělé chuti a prezentace jídla! Tyto pokrmy mohou chutnat báječně a vypadat lákavě, a navíc se po nich nesvalíte na gauč, ale budete se cítit lehce!“ Zdeněk Pohlreich. Tak schválně! 

2 komentáře:

  1. Krásný věci, Teri ... vázu mám a je dokonalá .... pohorky jsou boží, k tvému stylu se přesně hodí :-) ... vlněnou vestu jsem si teď dopřála v Zaře, vesty to je moje ... hodinky jsou nádherné! ... jen tu paletku bych já neužila, ale nějaká luxusnější rtěnečka od Ježíška by mě určitě neurazila :-D

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Vázu závidim Peťo! Snad se taky jednou dočkám. :) Pohorky už mám a jsou super. Ty máš Timberlandy, nepletuli se? A rtěnek já mám a vůbec je nevyužiju, protože mám často suchý rty. :/

      Smazat