neděle 20. listopadu 2016

Autumn moodNež se od Kateřiny dočkám článku, tak možná zestárnu... A protože máme nafocené další dva outfity, nezbývá mi, než se do toho vložit. :) 
Kdybyste si toho snad nevšimli, tak se blíží Vánoce a já řeším otázku, jaký je v dnešní době smysl Vánoc, pokud vůbec nějaký je. Původ tradice se mi samozřejmě líbí, ale dnešní podoba mě děsí. Letos jsme si s rodiči po několikáté slíbili, že si nic kupovat nebudeme, ale vloni i předloni, kdy jsme to zkoušeli, jsme nakonec stejně sklouzli ke zběsilým nákupům, protože Vánoce bez dárků by přece byly smutné. Ale je tomu opravdu tak? Nebylo by fajn vyhnout se přeplněným nákupním centrům a stresu z výběru  vhodného a užitečného dárku? Na Štědrý den jen v klidu povečeřet, nacpat se cukrovím a koukat na pohádky? Sama nevím. Jak to máte Vy a co si o tom myslíte? T.

Btw. Když jsme u těch Vánoc a dárků existuje jeden smysluplný projekt Staňte se Ježíškem dětem z DD, kde jsou uvedené přání dětí z dětských domovů, vy můžete jeden vybrat, zarezervovat, koupit a poslat. Vzhledem k tomu, že náš Matyáš z toho ještě nemá rozum, určitě obdarujeme některé z dětí. Stačí kliknout tady: JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DD 2016coat - New Yorker
scarf - H&M
jeans, bag - Zara
sunglasses - C&A
bracelets - @lenka.muti (instagram)
shoes - Adidas

Žádné komentáře:

Okomentovat