pátek 8. července 2016

One-pack ChallengeV době kdy vrcholí novoroční předsevzetí a letní six-pack výzvy, jsem ráda, že se mě toto téma letos netýká a nemusím mít mindrák z přetékající pneumatiky, kterou se mi opět nepodařilo dostat včas pod kontrolu... Jsem obrovská a lhala bych, kdybych tvrdila, že z toho nemám trochu depku, ale všichni mě utěšují, že tak to ve 31. týdnu těhotenství bývá a že 5 kilo do porodu přiberou jen mimozemšťani. Milosrdná lež, ale celkem funguje, cítím se líp. Focení je pro mě teď za trest, proto jsem se tu dlouho neobjevila. (Nechápu smysl těhotenských fotek, takže za tuhle kratochvíli ušetřím...) Oblečení nakupuju výhradně 'bejby', takže tolik k shopping tipům. (Věděli jste, že je téměř nemožné sehnat černé kojenecké oblečení? Proč?! Zajímavá díra na trhu...) A za největší úspěch posledních měsíců považuji úspěšnou registraci do porodnice v Podolí. (Srovnatelné se získáním lístků na totálně vyprodaný koncert vaší oblíbené kapely - pochopíte až se budete muset registrovat do vip nemocnice...) Tolik k událostem posledních měsíců a já jdu pokračovat v užívání si neduhů tohoto 'požehnaného stavu a nejhezčího období života ženy'. (- Ne milosrdná ale přímo sprostá lež! ;)) 


bag, vest - Zara
sunglasses - Ray-Ban
maternity pants - H&M
top - C&A
sneakers - Nike
watch -Hypergrand
necklace - Shit Happens
bracelet - J's Beads

2 komentáře:

  1. Jeee jak já ti rozumím :-D Nemám z těhotenství ani jednu fotku, protože nevím, proč bych si měla připomínat období, kdy jsem byla nejošklivější ve svým životě :-D ... to pořekadlo je totiž stejnej blábol, jako že když prší při svatbě, tak prší štěstí :-D ... takže, Teri, krásný fotky - nebudu psát - moc ti to sluší, aby to nevypadalo jako provokace :-D ... a neboj, to nejhorší máš teprve před sebou :-D :-D ... počkej, až si v 39. týdnu budeš říkat, jak si vlastně v tom 31. byla ještě krásná :-D ... a pokud se ještě pořád dostaneš do normálních bot, tak je to pořád ještě v pohodě :-D

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Peto, nejvic jsi pobavila! :D V tuhle chvili je pro me 39.tt totalni Narnie a uz uz jsem si chtela strihat diry do povleceni na perinu na ruce a hlavu, ze budu mit epesni saty... :)

      Smazat