středa 30. prosince 2015

New Year's Eve party & big thank you!Silvestrovské party jsou za dveřmi, pokud doteď váháte v čem vyrazit, mrkněte na naše tipy. 
Pravdou je, že u nás není příliš tradiční pořádání oslav. Schválně se zamyslete, kdy naposledy jste vyrazili třeba na narozeninovou party kamaráda, kam jste se opravdu "vyfikli"? (A nemyslím tím džíny, tenisky a péřovku:)) V zahraničí se slaví podstatně častěji. V Itálii je každá rodinná oslava velkou společenskou události, v Mexiku se důvod k fieste najde každý den. A to se mi moc líbí. U nás tradice oslav trochu upadá a nejčastější výmluva je, že nemáme čas, stojí to moc peněz, apod. Je to škoda, protože se ochuzujeme o spoustu zažitků a o dobrý pocit, který nám dává určitá společenská pospolitost. Existují lidé, kteří se rozhodli zavést tradici, vymyslet každý mesíc téma oslavy, přestože se třeba nikdo nežení ani neslaví narozeniny. Slaví tak třeba Mezinarodni den boje spisovatelů za mír, který připadá na 2.3. :) Proč ne? Já jdu pomalu připravovat lednovou oslavu narozenin a chystat se na zitřejší silvestrovskou parádu. 


P.S. Chceme vám všem moc poděkovat za velkou podporu, kterou nám dáváte. Aktuálně máme bezmála 10 000 shlédnutí našeho blogu a to je pro nás velký důvod k radosti! Veříme, že nám zachováte přízeň i v novém roce a slibujeme, že na sobě budeme pracovat a zlepšovat se. Nemáme to zadarmo, takže děkujeme za trpělivost a přejeme vám jen to nejlepší do nového roku, ať se vám splní všechno co si přejete a myslete na to, že samo to nepřijde. Snažíme se řídit mottem, že KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY, tak to zkuste také a myslete pozitivně. Já na to poslední dobou trochu zapomínám a je to hned znát. ;) Krasný nový rok a ještě jednou DÍÍÍKY! :*


Žádné komentáře:

Okomentovat