sobota 7. listopadu 2015

Gift ideas - for himAť chceme nebo ne, Vánoce se blíží závratnou rychlostí. A přestože jsme se doma domluvili, že si je letos užijeme bez stresu z nákupů, připravila jsem pro vás pár tipů na dárky pro něj. Záměrně jsem nevybírala věci, které seženete pouze v zahraničí, protože pošta bude asi letos opět zasekanější než v předešlých letech, jak už to tak bývá. Takže vše co tu vidíte, koupíte v českých e-shopech a obchodech. Pro více informací stačí rozkliknout název produktu.1. Trenky Marshal Apparel - vánoční evergreen, ale ukažte mi chlapa, který si rád kupuje prádlo. Proto se nemusíte bát, že tenhle dárek nevyužije. 

2. Poukázka na služby barber shopu Gentleman Brothers Praha - výhradně pánské kadeřnictví a holičství. Nevěřili byste, kolik radosti může takové místo přinést. Pro mimopražské ideální důvod k výletu. Doporučuje deset můžů z deseti. Pozor, návykové!

3. Batoh Playbag - kvalitní batoh je nejuniverzálnější věc, kterou užije každý bez vyjímky. Na cesty, do fitka, do práce nebo školy. Vyplatí se investovat do kousku, který vydrží. Playbag se navíc vyrábí ve Zlíně, takže jeho koupí opět podporujete lokální výrobu. 

4. Peněženka s kapesní nabíječkou Portland via ZOOT - "Peněženka a telefon - s čím víc je třeba existovat?" 

5. Hodinky Triwa - kvalitní hodinky by měly být povinnou výbavou a není jich nikdy dost. Tyto krásky jsou nyní navíc s 30% slevou... 

6. USB kabel Key Cable Zabra Appel - na otázku: "Nevidělas někde mojí nabíječku?" už jsem alergická, proto je klíčenka s usb kabelem skvělý vynález. Jen k němu nezapomeňte přikoupit ještě lokátor klíčů např. ZDE. :) 

7. Mikina adidas Originals - kvalitní nadčasovou mikinou se nedá nic zkazit. No ne? Tahle je z nové kolekce inspirované Berlínem. 

8. Triko se zajímavým potiskem ZOOT - opět místní výrobek, navíc vtipný postisk se nejednou stane tématem k hovoru a ta cena? 229 důvodů proč ho koupit ještě dnes. 
Tady udělám vyjímku a zmíním ještě francouzskou značku BOOM BAP, která má za mě nejlepší a největší výběr pánských trik. Pár modelů seženete ve Van Graafu, zbytek na eshopu.

9. Ponožky Happy Socks - další vánoční evergreen, ale uvidíte, že tyhle ho budou bavit. 

Žádné komentáře:

Okomentovat