čtvrtek 17. září 2015

Blue skyCo se událo od posledního postu? Proběhl Mercedes Benz Prague fashion week. Přelídek jsme se bohužel nemohly zůčastnit, protože jsme byly mimo Prahu. Ale stihly jsme se zastavit v butiku Leeda, kde představovaly výsledky spolupráce AlexMonhart a The Aesthet. Z kožených doplňků A.M.Square jsme si vybraly multifinkční kožený pásek na foťák a malé pouzdro např. na karty nebo krytku foťáku. Hned jak naše objednávka dorazí, uvidíte je v postu. Podle fotek se nové kolekce českých tvůrců opravdu povedly, některé kousky už nyní seženete v e-shopu Local Labels. Tereza byla na krásné svatbě jednoho úžasného páru v Jižních Čechách a bylo jí ctí líčit nevěstu.:) Já měla narozeniny a velkou radost mi udělal prstýnek od Antipearle a náramek Pandora, které vidíte na fotce níže. Problém je, že obojí je tak trochu závislost a už teď je mi jasné, že budu muset sbírku šperků od obou značek rozšířit... A jaké jsou vaše oblíbené doplňky? Oceníme tipy na nové a neokoukané kousky!  


coat, bag - Zara
jeans - H&M
shoes - Converse
ring - Antipearle
bracelet - Pandora
watch, sunglasses - vintage

3 komentáře:

  1. Outfit je naprosto úžasný. Zamilovala jsem do tvého krásného modrého kabátku. Moc se mi líbí celkově tvoje kombinace, protože to je můj šálek kávy jak se tak říká.

    OdpovědětSmazat
  2. Outfit je naprosto úžasný. Zamilovala jsem do tvého krásného modrého kabátku. Moc se mi líbí celkově tvoje kombinace, protože to je můj šálek kávy jak se tak říká.

    OdpovědětSmazat