sobota 11. července 2015

By the river


Po dlouhé době další příspěvek a s rekordním počtem fotek. Nějak se mi nedařilo vybrat jen pár, tak jsem je sem narvala všechny.
Tento outfit jsme fotily dnes. Konečně se trochu ochladilo, takže se dalo normálně fungovat. Po focení jsme zašly do restaurace Miminoo pod Žižkovskou věží, kde je super zahrádka s houpačkami, plážovými lehátky, pohovkami, prostě s nejrůznějšími vychytávkami. Mimo jiné taky skvěle vaří. Jediné co dnes trochu drhlo byla slečna, která nás obsluhovala. Nejdřív nám zapomněla objednat jídlo, když nám ho konečně přinesla, zapomněla nám přinést příbor a ubrousky... Její kolegyně jí celkem zdatně zachraňovala, takže jsme to hodily za hlavu. Přeci jen, kdo je v práci každý den 100%?   Nicméně když koukám na recenze na internetu, měl by si dát na podobné chování management pozor.  My restauraci navštívili min. 4x a až dnes obsluha selhávala, takže pokud nevíte kam v Praze zajít, vyzkoušejte a uvidíte.
P.S. Po zadání nadpisu na mě google vyplivl song Hold back the river. Celkem hezká náhodička, tak jí tady máte jako takový chill Bonus. Můžete si jí pustit při procházení fotek, náš blog pak dostane nový rozměr, co říkáte? :)

jeans, vest - Zara
shoes - Bershka
T-shirt, handbag - H&M
watch, sunglasses - vintage

Žádné komentáře:

Okomentovat