pátek 22. května 2015

Pink storkPro focení dnešního outfitu rozhodně nebyly ideální podmínky. Jak už jsme psaly, ideální počasí je, když je pod mrakem. Barvy pak lépe vyniknou a člověk se nemusí prát se stíny. Nicméně i přes počáteční obavy si myslím, že se zadařilo a růžový kabátek krásně vyniknul. Psali jste si o barevnější outfity, tak snad vás dnešní post potěší. 
Vzhledem k blížícímu se létu je internet, a zejména sociální sítě, plný nejrůznějších hubnoucích výzev, cvičení a tipů pro hubnutí, až to člověka děsí. Takže ani my tomu neunikly a chystáme se pustit do úpravy jídelníčku a cvičení. Tereze dnes dokonce přišlo objednané kolo, takže prý stříhá a zahazuje opencard a do práce už bude jezdit jen na jejím novém prskoletu. :) Jsem na ní zvědavá... 
Bonus v minulém příspěvku měl velký úspěch, takže i dnes máte níže jeden takový, abyste viděli, že jsme opravdu jen lidi. Po výšlapu na Letnou jsme si prostě musely jedno dát no,   protože znáte to: "Kdy začneme běhat? V pátek! Dneska je pátek?! Příštííí!..." ;)
coat, jeans, top - H&M
shoes - Mango
bag - Zara
sunglasses - Reserved
watch - vintage


Žádné komentáře:

Okomentovat