středa 29. dubna 2015

Black&white leopard

Konečně jsme se dostaly k našemu blogu. S prací na plný uvázek je celkem složité vše skloubit. Do toho proběhla jedna dovolená, takže k focení jsme se dostaly až dnes a už jsme z toho byly pěkně nervózní. Každopádně s fotkami z dneška nejsme dostatečně spokojené, takže využiju post, který jsme si nechávaly na "horší" čas. Když se ještě vrátím k tomu dnešku, nějak se nedařilo od začátku, jenom najít vhodnou lokaci nám trvalo snad dvě hodiny, kdy jsme bloudily v uličkách Starého města a ne a ne se spokojit se zkušební fotkou. Obdivuji profesionální fotografy, protože musím uznat, že vychytat světlo, místo, kompozici a nastavit podle toho foťák není žádná sranda. Tento outfit jsme fotily o víkendu u Rudolfina, kde jsme byly velkou atrakcí pro japonské turisty. Tak snad si výsledek užijete stejně jako oni naše vzájemné focení. :) 

hat - Promod
coat, bag, shoes, jeans - Zara
watch - Aldo

2 komentáře:

  1. Outfit se mi moc líbí a kabátek je prostě dokonalý. Musím říct, že jsem moc ráda, že jsem náhodou našla váš blog, když jsem hledala nějaké fotky kabelky na googlu.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. To nás moc těší! Děkujeme za komentář, je to pro nás velká podpora. Nezapomeň náš blog sdílet s přáteli a sledovat náš facebook a instagram, kam dáváme bonusové věci. ;)

      Smazat